Комп'ютерна Академія Step2Speak - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Залишити заявку

Готуємо до майбутнього!

Удосконалюючи свою іноземну, наші студенти досягають успіху і підкорюють нові цілі: подорожують за своїми правилами, досягають нових кар'єрних висот, здають міжнародні іспити і вступають до закордонних ВНЗ, підвищують якість свого життя і забезпечують собі успішне майбутнє.

з 1999 року

Step2Speak створена засновниками Міжнародної Комп'ютерної академії «ШАГ», визнаного світового експерта освіти з 20 - річним досвідом

72 000

студентів

2 800

викладачів

250 000

випускників

166

філій

22

країни

Ефективне навчання для успішного майбутнього

Авторська комунікативна методика

Сертифікат після закінчення курсу

Розвиток навичок майбутнього

Екзамени Cambridge

Гейміфікація

Онлайн щоденник

Мовні заходи і табори

Переваги академії Step2Speak

Наша мета - допомогти учням академії Step2Speak створити фундамент для успішного майбутнього через вдосконалення володіння іноземною мовою. Ми використовуємо міжнародні методики навчання, запрошуємо професійних викладачів, забезпечуємо можливість максимальної практики спілкування.

Актуальність програм і міжнародний досвід

Ми застосовуємо комунікативну методику, де більше 90% часу студент слухає, говорить іноземною, виконує завдання в парах, будує діалоги, в ігровій формі практикує нові слова і граматику. З першого заняття наші учні вчаться говорити іноземною мовою.

Професійні викладачі

Наші викладачі - фахівці в галузі навчання іноземної мови дітей та дорослих, мають високу кваліфікацію та досвід успішної роботи з використанням міжнародних методик. Мета нашої команди викладачів — робити заняття цікавими і результативними.

Інфраструктура

Академія Step2Speak створила простір для якісної освіти. Наші навчальні центри обладнані найсучаснішим обладнанням для проведення якісних занять, просторими і зручними аудиторіями для проведення занять та заходів.

Атмосфера і спілкування

У стінах академії Step2Speak немає «відстаючих», «улюбленців» або «конкурентів». Студенти підтримують один одного на шляху до успішного майбутнього. Завдяки різноманітності мовних заходів наші учні можуть максимально зануритися в мовний процес. Студенти об'єднуються і знаходять однодумців, отримують ще більше практики невимушеного спілкування іноземною.

Після закінчення року навчання студенти отримують сертифікат академії Step2Speak і мають можливість здати міжнародні іспити

Пройди тестування з вчителем і дізнайся свій рівень!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація